Mapa strony | Language   PL EN
Firma z tradycją

O firmie

Historia Jackland

Od 1995 roku, rodzinna spółka Jackland specjalizuje się w projektowaniu i produkcji luksusowej konfekcji męskiej na indywidualne zamówienie marek odzieżowych. Tradycje naszej firmy sięgają 1979 roku, gdy założył ją Żywisław Jackowski. Posiadamy niemal 30 lat doświadczenia w dostarczaniu odzieży do polskich salonów. Od kilkunastu lat obsługujemy także marki zagraniczne, z całej Unii Europejskiej.

 

Misja

Naszą misją jest tworzenie personalizowanej, luksusowej odzieży męskiej dla polskich i zagranicznych salonów, których odbiorcami są mężczyźni bardzo wymagający, ceniący produkty niepowtarzalne i doskonałe w każdym detalu. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca zaowocowała wzrostem konkurencyjności partnerskiego salonu i wzmocnieniem jego wizerunku.

 

Materiały

Sekretem najwyższej jakości wyrobów Jackland są wyselekcjonowane materiały, które pozyskujemy bezpośrednio od włoskich producentów. Do produkcji stosujemy przede wszystkim wełnę merynos, bawełnę oraz szlachetne mieszanki z kaszmirem i jedwabiem. Nasze wyroby sygnowane są międzynarodowym znakiem towarowym WOOLMARK, który stanowi gwarancję wykonania produktu w 100% z nowej, czystej wełny oraz jego zgodności ze standardami, określonymi przez organizację Woolmark.

 

Współpraca

Bezustannie rozwijamy sieć partnerskich marek odzieżowych, dla których tworzymy unikatowe kolekcje. Umiejętności ponad 100-osobowego zespołu oraz zaawansowane zaplecze technologiczne, pozwalają na produkcję wzorów zgodnych z najśmielszymi wizjami Klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu firmy odzieżowe z całej Polski i Europy
Włoskie

Materiały

Jakość

Woolmark

Personalizowane

Kolekcje